Fototapeta – łatwy sposób na interesującą dekorację

Obecna fototapeta jest czasem kojarzona z beznadziejnym krajobrazem, który naklejony tuż nad sofą, straszył w salonie wujostwa. Moda z lat osiemdziesiątych przeszła porządną transformację i powraca, co w połączeniu z ciekawymi propozycjami twórców daje doskonałe skutki.

Przykłady fotografii do fototapet

Fototapeta to przecież zwykła tapeta, na której nadrukowano fotografię. Właściciel mieszkania, który właśnie postanowiło o remoncie lub jest szczęśliwym właścicielem nowego mieszkania, powinien wziąć pod uwagę zaaranżowanie oryginalnego mieszkania właśnie przy pomocy fototapety.

Polecana tematyka fototapet

Zarówno doświadczeni designerzy, jak i debiutujący architekci wnętrz mogą zademonstrować swoje umiejętności w temacie wyboru fototapety, ponieważ jest możliwość stworzenia swojego kompletnego projektu lub wybrania katalogowego projektu z dużej oferty firmowej. Goście nie muszą już oglądać wyłącznie  lasy, czy kwiaty, które można zastąpić zdjęciem najbliższych, ulubioną bajką, czy nawet całkowitą abstrakcją, wzbudzają zazdrość u najbardziej wymagających gości.