Dekoracja pokojów – od czego zacząć

W aranżacji wnętrz bardzo ważny jest świetny projekt. Jeśli go znajdziemy, wykreowanie spójnej idei wystroju i jej realizacja powinny już przyjść nam z łatwością. Ten blog ma służyć temu, by podsuwać innym ciekawsze pomysły. Natchnieniem do stworzenia interesującego wystroju pokoju może być wiele elementów, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez meble, aż po ciekawe akcesoria. Czasem jakiś detal zadecyduje, by w oparciu o niego stworzyć pełną koncepcję wystroju, a mieszkania zyskały na oryginalności.

Na swoim blogu będę się prezentować również podobne drobnostki. Elementy, które motywowały mnie przy aranżacji własnego mieszkania, ale także i takie, które zupełnie nie są w moim stylu, a jednak mogą się podobać. Mam nadzieję, że w zdjęciach i tekstach prezentowanych na blogu będzie coś, co zainspiruje także Was. Będę zachowywać różnorodność. Nie ukierunkowuję tego bloga na jeden wybrany nurt, nie kreuję się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego narzucać. Nieustannie poszerzam swoje zainteresowania, ogarniam inne trendy i projekty.

W miarę możliwości próbuję być w zgodzie z nowościami ze świata aranżacji wnętrz. Staram się za to dzielić się pomysłami znalezionymi gdzieś w sieci czy w czasopismach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak największego grona odbiorców. Jeśli jakiś mój pomysł da wam impuls, będzie mi bardzo miło.